Wypożyczalnia i wynajem busów

 

Wypożyczalnia busów – komfort w niskiej cenie

Przewóz większej liczby osób nie musi wymagać korzystania z usług firm świadczących usługi przewozowe – tańszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest wynajem busów. Z takiej oferty mogą Państwo skorzystać również w naszej wypożyczalni samochodów – gwarantujemy przystępne ceny i obsługę na najwyższym poziomie!

Koncert, wydarzenie sportowe, dowóz pracowników do pracy, wesele lub inna impreza okolicznościowa, bankiet biznesowy – to tylko niektóre z okazji, podczas których busy są niezastąpione. Dzięki nim można w sposób szybki i wygodny dowieźć pasażerów do celu, nie musząc ponosić przy tym dodatkowych kosztów. Co więcej, do prowadzenia większości busów wystarczy tylko standardowe prawo jazdy kategorii B, dlatego też nie ma potrzeby korzystania z usług zewnętrznych firm zajmujących się przewozem osób.

 

W naszej ofercie wynajmu busów znajdą Państwo:

 

Wypożyczalnia i wynajem busów działamy na terenie Poznania, Bydgoszczy

Wypożyczalnia i wynajem busów - nasze propozycje - Opel

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem busów?

  • wynajem busów pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy – nie płaci się od kursu czy pokonanych kilometrów, ale od liczby dni
  • istnieje możliwość wypożyczenia busów na krótkie i dłuższe terminy – wynajem długoterminowy wiąże się z dodatkowymi rabatami
  • busy są najnowsze i z bogatym wyposażeniem – przekłada się to na wysoki komfort i bezpieczeństwo podróży
  • wszechstronne zastosowanie – wynajem busów może odbywać się na różne okazje, między innymi imprezy rodzinne, firmowe, wydarzenia kulturalne, pozwalając na uniezależnienie się od rozkładów jazd.

Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też nasza wypożyczalnia busów oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Chcemy, aby korzystanie z naszych usług było dla klientów związane z komfortem, przystępnymi cenami oraz dawało pełne zadowolenie. Z naszych usług skorzystało już wielu i mamy nadzieję, że także i Ty zdecydujesz się na dołączenie do ich szerokiego grona.

wynajem busów Gniezno, Poznań, Konin, Bydgoszcz

 

W naszej flocie można skorzystać z wynajmu busów Opel Vivaro 1,6 CDTI z najnowszego rocznika. To bezpieczne komfortowe w prowadzeniu busy posiadające 9 miejsc. Posiadają one również bogate wyposażenie dla pełnego komfortu jazdy: klimatyzacja, centralny zamek, wspomaganie kierownicy, tempomat.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt – chcemy, aby wynajem busów u nas był łatwy, wygodny i szybki. Nasi pracownicy odpowiedzą wyczerpująco i będą mogli również pomóc w wykonaniu rezerwacji telefonicznie. Przyjmujemy też rezerwacje on-line z wykorzystaniem formularza znajdującego się na naszej stronie.

Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług wynajmu samochodów w Gnieźnie, Bydgoszczy, Toruniu, Koninie, Wrześni i Poznaniu!

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wypożyczalnia samochodów i busów NITRO

Obszar wynajmu - Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Gniezno

Ul. Kiszkowska 7

62-200 Gniezno

woj. wielkopolskie

Tel: +48 502 180 400, +48 604 221 169

email: biuro@auto-wynajem.net